KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13846504
nr 1384 6504
Färgetsningar
6 st, Disney, 500-upplaga, yttermått inklusive ram: 20x19 cm. Signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 mars 2021
kl 20:26:03
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr